Vi søger lige nu to stabile og engagerede maskinoperatører til en moderne bageriproduktion i Albertslund. Der er tale om et vikariat med mulighed for fastansættelse på sigt for de rette kandidater.
Stillingerne er fordelt på følgende arbejdstider:
- Daghold kl. 06:00–14:00
- Daghold kl. 09:00–17:00
Du bliver en vigtig del af produktionen, hvor der arbejdes med høj kvalitet, driftssikkerhed og løbende optimeringer i et produktionsmiljø med højt tempo.
Vi søger dig, som:
- Har erfaring som maskinoperatør – gerne fra bageri- eller fødevarebranchen
- Har teknisk forståelse og erfaring med produktionsmaskiner
- Arbejder struktureret og kvalitetsbevidst
- Er mødestabil og ansvarsbevidst
- Er proaktiv og tager initiativ i hverdagen
- Trives med samarbejde og bidrager positivt til teamet
Vi tilbyder:
- Opstart hurtigst muligt
- Vikariat med mulighed for fastansættelse
- Gode kollegaer og et professionelt arbejdsmiljø
- Løn efter gældende overenskomst og kvalifikationer
Lyder det som noget for dig, så send din ansøgning og CV hurtigst muligt. Vi indkalder løbende til samtaler.
Søg jobbet
Har ovenstående fanget din interesse, søger du stillingen ved at vedhæfte et opdateret cv og en motiveret ansøgning. Du kan også skrive en kort tekst om dig selv i ansøgningsteksten ovenfor. Temp-Team A/S varetager denne rekruttering og al henvendelse skal gå gennem Temp-Team.
Grundet GDPR modtager vi ikke cv og ansøgning via e-mail.
Temp-Team
Temp-Team A/S er et landsdækkende rekrutterings- og bemandingsbureau. Vi har 45 års erfaring inden for rekrutteringer til faste jobs og vikarløsninger og dækker et bredt udsnit af brancher. Vi har fokus på høj kvalitet og tæt, personlig kontakt til både kandidater og kunder.
Vi er en del af JuhlerGroup – en international koncern.